Zadbaj o dobrą formę swoich ulubionych butów - Coccine
Zadbaj o dobrą formę swoich ulubionych butów
Prawidła to sztywne wypełnienie butów, które zadba o formę cholewki i zapiętka, kiedy już wyjmiesz stopę z obuwia. Skóra pozbawionego wypełnienia buta ma bowiem tendencje do zginania się, marszczenia a w efekcie – pękania w miejscach, które pracowały podczas chodzenia. Prawidło napnie skórę i zapobiegnie utrwalaniu się defektów. Poza tym, stopa w butach skórzanych regularnie się poci. Prawidło z dobrego drzewa wyciąga wilgoć i zapobiega kurczeniu się skóry podczas schnięcia.

Najlepsze są prawidła z drewna cedrowego. Drewno z cedru jest wyjątkowo trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Nie puchnie od wilgoci i nie odkształca się podczas schnięcia. Poza tym zawiera olejki eteryczne posiadające własności bakteriobójcze. I, co nie jest bez znaczenia, na długo zachowuje swój charakterystyczny, elegancki, mocny i aksamitny zapach.

Prawidła cedrowe ze znakiem Cocciné Premium, to najlepszy dostępny na rynku model. Składają się z regulowanego, dwuelementowego noska oraz pełnej pięty. Całość łączą przegubowe sprężyny, które ułatwiają wkładanie prawideł do butów, jak również ich rozprostowanie i napięcie skóry buta.

Newsy
Nowe produkty ECO
Perła na targach MICAM – Cocciné ECO LINE
Targi MICAM, czyli gdzie Cocciné Premium zaprezentowało się światu.
Karolina Ferenstein-Kraśko ambasadorką marki Cocciné
Porady dotyczące pielęgnacji
Dzielimy się naszą ekspercką wiedzą!
Wybierz zdrowie. Wybierz Anatomic Line.
Wykorzystaj wolny czas
Mebel nasz wspaniały
Prawidła? Obowiązkowo!
Dekalog czystego i zadbanego obuwia.
Jak czytać ikonki na opakowaniach?
Wkładki do butów.
Na grubo lecz nie tłusto. Jak czyścić cholewki sneakersów?
Na luzie, ale z elegancją. Jak zadbać o zamszowe obuwie?
W zimowej szacie… Jak dbać o buty zimą?