Na grubo lecz nie tłusto. Jak czyścić cholewki sneakersów? - Coccine
Na grubo lecz nie tłusto. Jak czyścić cholewki sneakersów?
W przypadku sneakersów jedno jest pewne – wiodące trendy przeplatają się z falami nawrotów designu spod znaku vintage. Jeśli projektanci wprowadzają nowe materiały, to kroją je wg sprawdzonych, historycznych wzorów. Jeśli w jednym modelu proponują minimalizm, to w drugim dają wszystkiego maksymalnie. Tak jest np. z podeszwami trampków. Z jednej strony mamy nurt cieniutkich, umożliwiających nieomal kontakt stopy z podłożem podeszew, z drugiej – tzw. „słoniny” czyli grube, elastyczne wafle. I o ile w przypadku podeszwy nam to nie przeszkadza, to cholewki wolelibyśmy mieć… nietłuste.
Wszyscy to znamy: majonez z kanapki, smar do rowerowego łańcucha, sos – każda z tych substancji ma tę zadziwiającą właściwość, że jak już leci w dół, to ląduje na naszym ubraniu lub naszych ulubionych trampkach.

Rozwiązaniem może być podręczna puszka z POWER CLEANER – najnowszym produktem w rodzinie znanych już na rynku produktów do sneaekersów spod znaku Cocciné. POWER CLEANER to wyjątkowo skuteczny odplamiacz do tłustych plam. Wystarczy spryskać solidnie plamę z odległości 20 cm i odczekać, aż aktywne cząsteczki piany zaabsorbują tłuszcz z czyszczonej powierzchni i zamienią się w suchy proszek. Teraz wystarczy już tylko dokładnie wyszczotkować biały nalot i gotowe. POWER CLEANER działa na powierzchniach skórzanych, zamszowych, z grubego brezentu i cienkiego płótna. Równie dobrze da sobie radę z plamą na dżinsowej nogawce i rękawie bawełnianej koszuli, a nawet na tapicerowanych krzesłach czy dywanach.

POWER CLEANER dołącza do linii produktów, obejmującej sprawdzone już i doceniane przez klientów kosmetyki do obuwia: DEO FRESH (dezodorant z nanocząsteczkami krzemu i srebra), SOLE CLEANER (preparat do czyszczenia białych podeszew), SHAMPOO (szampon do cholewek) i WATER & DIRT STOP (impregnat do sneakersów) oraz WHITENER (biały korektor).

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.coccine-sport.eu w celu poznania produktów Cocciné Sneakers Line.

Newsy
Jak dbać o stopy latem?
Butowy „fast food” czyli jak to zrobić na szybko i na miejscu?
Higiena butów roboczych
Wszystkie buty na pokład! Czyli jak dbać o buty żeglarskie
Porady dotyczące pielęgnacji
Dzielimy się naszą ekspercką wiedzą!
Jak dbać o stopy jesienią?
Jak czytać ikonki na opakowaniach?
Szybkie metody na czyste buty
Higiena w pracy
Jak wiązać eleganckie buty?
Jak dbać o swoje ulubione sneakersy? cz.2
Jak dbać o swoje ulubione sneakersy? cz.1
Elegancki mężczyzna a jego buty
Wiosna na obcasach
Wybierz zdrowie. Wybierz Anatomic Line.
Wykorzystaj wolny czas
Mebel nasz wspaniały
Prawidła? Obowiązkowo!
Dekalog czystego i zadbanego obuwia.
Wkładki do butów.
Na grubo lecz nie tłusto. Jak czyścić cholewki sneakersów?
Na luzie, ale z elegancją. Jak zadbać o zamszowe obuwie?
W zimowej szacie… Jak dbać o buty zimą?